SLUŽBY

Výplně vrásek

Pomocí moderních dermálních výplní na bázi ultračisté kyseliny hyaluronové pomůžeme vytvářet globální omlazení, od vyplnění jemných vrásek po objemová řešení a konturaci obličeje.

 

Při zavedení ultračisté kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev, lze dodat Vaší pleti objem. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, protože je obsažena jak v kůži, tak v pojivových tkáních a v očích. Její hlavní funkcí je uchovávat hydrataci pokožky, bohužel s věkem  postupně ubývá.

Po aplikaci tělo začne reagovat na zavedený materiál tvorbou nového kolagenu a přitahováním vody, čímž kyselina zvětší svůj objem, regeneruje dermis, také se obnoví tonus pleti a zlepší se její elasticita a hydratace. Vrásky i objem se tak hezky vyplní.

Vyhlazení vrásek botulotoxinem

Tato metoda efektivně tlumí známky stárnutí pleti. Jedná se o látku, která je osvědčená, bezpečná a účinná a používá se jak pro léčebné účinky, tak pro estetické indikace. Botulotoxin zabraňuje nadměrným svalovým stahům a uvolňuje svalové napětí. Sval tak svým pohybem, například při mračení nebo úsměvu, už neformuje kůži do vrásky. Výsledkem je vypnutí pleti a vyhlazení vrásek. 

Druhou možností využití botulotoxinu je odstranění nadměrného pocení.

 

Jak ošetření probíhá?

Jedná se o ambulantní zákrok, trvající jen několik minut. Aplikace probíhá tenkou jehličkou pod kůži do příslušné oblasti, zákrok je nepříjemný jen pár vteřin. Do několika minut až hodin po zákroku se vyhladí drobné vpichy a nikdo na vás nepozná, že jste ošetření podstoupila.

 

Jak botulotoxin funguje?

Botulotoxin je přírodní látka obsahující toxiny, které zabraňují přenosu nervosvalového impulzu. Injekčně aplikovaný botulotoxin zabrání svalu v jeho smršťování, které je hlavní příčinou tvorby vrásek. Přípravek je jedinečný neurotoxin obsahující malá množství vysoce čištěného proteinu Botulotoxinu, který je derivátem baktérie Clostridium botulinum. Na rozdíl od původního klobásového jedu, tato čištěná forma se podává v nízkých koncentracích, které jsou bezpečné. 

Plazmaterapie - omlazení vlastní krví

Pomocí plazmaterapie (PRP) může být vaše pleť znovu vyhlazená a pružná. Při této proceduře se používají tělu vlastní látky, proto není třeba mít obavy z alergie či vedlejších účinků. 

PRP pomáhá účinně regenerovat kožní buňky a jejím cílem je účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí. Kromě omlazení má další využití také v odstranění některých pigmentací, strií, zlepšení vzhledu jizev a léčbě akné.  

Plazmaterapie se pyšní krátkou rekonvalescencí (1-2 dny).

 

Jak PRP funguje?

Plazmaterapie nastartuje omlazení a současně také zpomalí  stárnutí kůže díky vysoké koncentraci krevních destiček a růstových faktorů, které se z nich uvolňují.  Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Krevní plazma je tak díky svým anti-ageingovým a mimořádně prospěšným vlastnostmi využívána v estetické a korektivní dermatologii jako jedna z nejbezpečnějších metod.

 

Jak probíhá ošetření?

Autoplazmaterapie vlastní krevní plazmou probíhá tak, že se nejdříve ze žíly pacienta odebere malé množství krve (8 - 20 ml) do speciálních zkumavek, které jsou následně ve speciální centrifuze za vysokých otáček odstředěny tak, aby se z krve získala čistá krevní plazma bohatá na krevní destičky (trombocyty) s růstovými faktory. PRP se musí provádět za sterilních podmínek. Růstové faktory podněcují kožní buňky tvořit nový kolagen a podporují kyselinu hyaluronovou. Příprava trvá asi 10–15 minut, zatímco klient má přibližně 30 min anestetický krém. Poté je pomocí drobných  mikrojehliček plazma aplikována do předem označených oblastí obličeje nebo těla. 

Zvětšení nebo refresh rtů

Dnešní doba přeje plným rtům, které dotvářejí mladší vzhled. S věkem se nám postupně ze rtů vytrácí nejenom voda, ale i kolagen a kyselina hyaluronová. Z toho důvodu je zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové ideální jak pro ženy tak muže, kteří nejsou spokojeni s tvarem či velikostí svých rtů a přáli by si  dodat objem a smyslnost. 

 

Co můžeme očekávat od kyseliny hyaluronové

 • odstraňuje vrásky nad horním rtem
 • koriguje asymetrii
 • zvětšuje objem
 • umí pozvednout pokleslé koutky
 • upravuje kontury

 

Jak ošetření probíhá?

Po aplikaci anestetického krému nebo injekční anestezii do dásně lékař aplikuje tenkou jehličkou do rtů výplňový materiál. Výkon trvá 30 min a klientka vidí efekt ihned, nicméně je přítomen mírný otok, který rty zvětšuje o něco více. Jakmile otok ustoupí (cca 2-5 dní), začíná doba, kdy se výplň "asimiluje" do okolních tkání. Plný účinek nastává po 3 týdnech a takto vydrží 9-12 měsíců (u někoho déle). Látka je plně vstřebatelná, tělo ji zcela vstřebá po této době a po této době doporučujeme ošetření zopakovat.

S fyzickými aktivitami počkejte zhruba 2-3 dny po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou. Kdykoliv je možné rty vrátit do původního stavu.

 

 Na klinice Vám vytvoříme jak přirozené rty, tak Hollywoodské či Russian Lips.

Microneedling (Dermapen)

Jedná se o moderní neinvazivní ošetření určeného k výraznému stimulování tvorby kolagenu a elastinu. Ošetření je založeno na aktivní stimulaci pokožky mikrojehličkami a současném zapracování speciálních do pokožky podle typu potíží. Díky mikrojehličkám s automatickou vibrací jsou účinné látky pokožkou výborně vstřebávány, a to až o 90 % více než při běžném ošetření pleti. Během aktivace pokožky přístrojem je nezbytný správný výběr séra podle typu pleti a problému, který je třeba řešit:

 • Stárnutí pokožky a její nedostatečná pružnost a pevnost
 • Nedostatečná hydratace a výživa pokožky
 • Rozšířené póry a jizvičky po akné, strie
 • Nežádoucí pigmentace pleti

 

Ošetření je vhodné pro pokožku obličeje i těla, kde lze ošetřit jizvy a strie.

 

Jak microneedling probíhá?

Ošetření předchází konzultace a diagnostika pleti, při které pro Vás vybereme ta nejvhodnější séra pro Vaše ošetření. Po odlíčení a přípravě pleti provádíme ošetření mikrojehličkovým přístrojem tak, aby pro Vás nebylo příliš nepříjemné, ale zároveň aby mělo dostatečný efekt. Během ošetření jsou cítit drobné vpichy na pokožce, ale díky automatickým vertikálním vibracím mikrojehliček jsou nepříjemné pocity minimální. Po ošetření naneseme na pokožku zklidňující masku a poté závěrečný krém. 24 hodin po ošetření doporučujeme na pokožku nenanášet žádný make-up a vyhnout se sauně a bazénu. 14 dní před ošetřením a po něm je nutné se vyhnout slunci a soláriu. Po ošetření je nezbytné chránit pokožku vysokým ochranným faktorem.

chemický peeling

Nabízíme různé chemické peelingy podle typu problémů klienta.

 

 • BIOREPEEL

Má biorevitalizačnÍ a  peelingový. Působí proti stárnutí kůže, vlivu UV záření, akné. Jeho účinek je založený na mírném odlupování kůže v kombinaci s jejím posílením. Vhodný je pro mladé lidi s akné, zralou pleť s drobnými vráskami. Jedná se o celoroční peeling, kde jsou vhodná 4 opakování á 10 dní. Po peelingu je minimální olupování, pokožka vypadá ihned svěže a mladší!

Je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, které vaše pokožka potřebuje. Obsahuje také 35% TCA (na obličej a krk) a 50% TCA (na tělo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), která uvolňuje svaly a tím snižuje vrásky.

 

 • RETINOLOVÝ PEELING TIMECODE

Tento peeling obsahuje vysoce účinnou směs kyselin na: střední nebo výrazné fotostárnutí, hyperpigmentace, hyperpigmentace po zánětech, lentigo, jizvy, akné, aktinickou keratózu, mastnou pleť a zvětšené póry. Doporučujeme v zimních měsících.

 

 • MODIFIKOVANÝ JESSNER

Zahrnuje jedinečný výběr přírodních kyselin pro chemické peelingy. Použité kyseliny mají exfoliační a regenerační účinky na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení všech nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti. Pleť se po něm minimálně loupe.

 

laserové odstranění žilek

Červené žilky v obličeji, zvláště kolem nosu trápí nejednoho. Jejich odstranění je díky laseru snadné, ovšem platí to v časných stadiích. Je důležité těmto žilkám věnovat dostatečnou pozornost, protož mohou signalizovat časné stadium tzv. rosacey (růžovky) či kuperózy. Tyto kožní nemoci pak spadají do rukou dermatologa. Nežádoucí červené žilky se mohou objevovat jednotlivě, nebo ve formě metliček na různých částech těla. 

 

 • Průběh ošetření

IPL je zkratka pro intenzivní pulzní světlo. V našem zařízení používáme špičkový přístroj EXILITE II, který je velmi výkonný a dosahuje skvělých výsledků při odstraňování červených žilek. Na začátku čeká klientka zhodnocení stavu a rozsahu - někdy stačí ošetření jen několika pulsy například kolem nosu, jindy je třeba větší oblast. Pak se vyplatí ošetřit celý obličej. 

 

 • Jak to celé funguje?

IPL vysokou dávkou světelné energie, která se ve tkáni přeměňuje na tepelnou, se přímo Váže na krevní barvivo hemoglobin, a to způsobí odstranění červených žilek. Před samotným ošetřením IPL je na Vaši pleť nanesen chladivý ochranný gel a Vaše oči jsou chráněny brýlemi. Poté je nastavena intenzita, která je pro Vás snesitelná. Během samotného IPL ošetření cítíte pouze lehké štípnutí. Po ošetření může být Vaše pleť začervenalá. Pro rychlejší zklidnění pleti použijeme světlo BTL POSTLIGHT, které přispívá k rychlejší regeneraci a zklidnění pokožky

Laserové odstranění pigmentací

Nežádoucí pigmentace jsou častým problémem, který se objevuje ve specifických situacích. Mezi nejčastější příčíny patří chronické vystavování sluníčku, solária, hormonální změny (těhotenství, porod, hormonální léčba), ale i nasazení některých léčiv. Vyskytují se nejčastěji na obličeji, na rukou, v dekoltu, ale mohou být kdekoliv na těle. Podle příčiny, hloubky uložení a doby vzniku pigmentace, jež určí odborní, jsme schopni Vám na míru ušít léčbu odstranění pigmentace.

 

Jedno z elegantních řešení odstranění pigmentace je pomocí IPL. Tato metoda je oblíbená zejména pro svoji bezbolestnost a dobré výsledky. Na naší klinice je používán přístroj EXILITE III firmy BTL, který je díky svým technickým parametrům jeden z nejvýkonnějších IPL. Princip je ten, že intenzivní působení energie z  přístroje v pokožce přemění světelný paprsek na teplo, které se váže pouze na melanin (barvivo kůže). Tato tepelná reakce pak vyvolá rozpad pigmentové skvrny, se kterou je pak Vaše tělo si schopno poradit a zbavit se jí.

 

Jak ošetření probíhá?

Po důkladné konzultaci je pleť očištěna a stanoví se kožní fototyp. Poté je přístroj nastaven na konkrétní rozsah a intenzitu ošetření a následně přejíždí terapeut hlavicí po dané oblasti. Předtím se standardně dělá testovací ošetření na malé ploše na předloktí a podle toho je stanovena právě intenzita. Pokud je zvolená intenzita v pořádku, pokračuje se s ošetřením. Kůže je celou dobu chráněna speciálním gelem a oči pak speciálními brýlemi, aby nedošlo k poškození. Pacient pociťuje drobné štípání, které není bolestivé. 

Zpravidla jsou nutné 2-4 ošetření každé 4 týdny.

 

 

 

Léčba akné pomocí IPL - zaváděcí akce!

Akné trápí 90% teenagerů a 40% dospělých, proto se nejedná jen tak o nějakou drobnost, ale problém, se kterým Vám rádi pomůžeme v naší akné poradně. Léčba totiž nikdy není jenom jedna, ale je komplexní, tzn. sestává z více kroků včetně domácí péče. 

Jednou z možností, jak léčit akné je pomocí IPL EXILITE III. Tato metoda intenzivního pulzního světla – IPL je velmi oblíbená pro svoje velice dobré výsledky. Cílem tohoto ošetření problematické pleti je omezení produkce mazu a růstu bakterií způsobujících akné a tím i k okamžitému zklidnění. Současně Vás zbavíme nepříjemných projevů jako jsou vřídky a zarudlá ložiska. Metoda IPL je vhodná pro léčbu akné všech typů, protože je to protizánětlivá léčba. Velikým bonusem, který tato léčba akné poskytuje je také stažení rozšířených pórů a zmírnění jizviček.

 

 • Jak probíhá léčba akné pomocí IPL?

V akné poradně je nejdříve určen typ akné a stanoven plán léčby. Po zvolení IPL ošetření se důkladně vyčistí pleť a na ní je nanesena vrstva vodivého gelu. Také klient obdrží ochranné brýle na oči. Během samotného ošetření je cítit drobné štípání. Ihned po zákroku může být pokožka červená, což brzy odezní. Pro zmírnění podráždění pokožky po IPL používáme zdarma na Vaši pokožku speciální hojivé žluté světlo BTL POSTLIGHT, které pomáhá rychlejšímu zklidnění pokožky. Procedura na celém obličeji trvá kolem 30 minut. Je možno ale ošetřit i dekolt nebo například záda, či ramena.

Celkem je 4-6 ošetření po 7-14 dnech.

Laserová epilace

Jedná se o nejmodernější epilaci intenzivním pulzním světlem. U nás používáme výhradně špičkové přístroje BTL EXILITE III, které dosahují té nejvyšší kvality.

 

 • Důležitá doporučení před a po IPL epilaci

Doporučujeme nepoužívat epilační krémy ani epilátory cca 4 týdny před IPL epilací, je nutné chloupky pouze holit žiletkou. IPL světlo zasáhne chloupek pouze v určité (růstové) fázi, kdy je nejenom ve folikulu, ale částečně i na povrchu pokožky. Proto je nutné se 2 až 3 dny před samotnou IPL epilací oholit žiletkou. Chloupky budou max. 0,5 mm dlouhé (přejedete rukou a cítíte strniště). Před a po IPL epilaci je nutné se alespoň 14 dnů vyhnout opalování,  soláriu a ideálně chránit pokožku vysokým faktorem.

 

 • Jak ošetření probíhá?

Ošetření se řadí mezi pohodlné, jelikož vše probíhá v leže, oči jsou chráněny speciálními brýlemi. Po očištění se spustí IPL epilace na jednotlivé oblasti. Pulsy mohou být vnímány někdy jako lehké štípnutí, což je známka efektivního zasáhnutí chloupku. 

Následně je světelný pulz je absorbován barvivem v chloupku – melaninem, případně krevním barvivem hemoglobinem v kořenu chloupku. Vlivem této reakce chloupek vypadne a už nenaroste. 

Po ošetření se nedoporučuje sauna nebo plavání a vystavování sluníčku. 

Doporučuje se 6-10 ošetření po 4-5 týdnech.

Fotorejuvenace

Pokud trpíte na různé nedokonalosti jako rozšířené póry, červené žilky nebo pigmentové skvrny v obličeji, pak Vaše pleť potřebuje rejuvenaci – omlazení. Fotorejuvenace pomocí IPL je velmi oblíbené omlazující ošetření. IPL je označení pro intenzivní pulzní světlo a u nás na klinice používáme přístroj EXILITE III firmy BTL, který je naprostou technologickou špičkou a novinkou ve svém oboru. Výhodou fotorejuvenace je působení na více problémů pleti zároveň. Jednak můžete očekávat vyhlazení vrásek a celkové zvýšení svěžesti a vitality pleti, ale také zmírnění červenání pleti, zmírnění pigmentací a zlepšení vzhledu rozšířených pórů a žilek. Fotorejuvenace má také pozitivní vliv na zmírnění akné.

 

Jak fotorejuvenace probíhá?

Fotorejuvenace probíhá vleže. Vaši pleť důkladně odlíčíme a zbavíme nečistot, a poté naneseme na ošetřované partie chladivý ochranný gel. Společně testovacím pulzem nastavíme intenzitu tak, aby pro Vás byla příjemná, a následně ošetříme celý obličej. Během samotného ošetření má na sobě klient ochranné brýle a pociťuje mírné štípání. Poté pleť ještě ošetříme a zklidníme případné podráždění žlutým světlem BTL POSTLIGHT. Procedura obvykle trvá kolem 30 minut. Bezprostředně po proceduře může být Vaše pleť červená.

Doporučuje se 4-6 ošetření po 7-10 dnech.

Neinvazivní facelifting

Tato metoda faceliftingu Exilis představuje revoluci v oblasti neinvazivního omlazení pokožky a námi používaný přístroj získal prestižní americké ocenění na summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas pro své skvělé výsledky. Na rozdíl od operačního faceliftingu, který řeší pouze důsledky přirozeného stárnutí, tato metoda efektivně působí přímo na příčiny stárnutí pokožky a tím je úbytek kolagenu ve tkáních. Společným působením ultrazvuku a radiofrekvence, které během ošetření pronikají do vrstev pokožky epidermis a dermis, tak přímo působíme na tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř oživená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení. Výhoda je, že budete po takovémto faceliftingu vypadat přirozeně a pěkně a nedojde k žádnému narušení mimiky tváře nebo vzhledu.

 

Jak ošetření probíhá?

Ošetření probíhá v komfortní poloze vleže. Na obličej se nanese ultrazvukový gel a obličejovým aplikátorem se ošetří postupně celá požadovaná plocha obličeje. Během samotného faceliftingu cítíte pouze teplo. Toto ošetření je příjemné a našimi klienty velmi oblíbené pro své výsledky. Facelifting touto metodou můžeme provádět celoročně. Ošetření celé obličejové části a podbradku trvá zhruba 90 minut. Bezprostředně po ošetření je pokožka lehce narůžovělá cca 30 minut. Po ošetření můžete použít make-up a vyrazit například do práce nebo do společnosti. Facelifting lze tak bez obav naplánovat na den nějaké významné události jako je třeba ples. Touto moderní a neinvazivní metodou můžeme ošetřit nejen celý obličej, ale také krk nebo dekolt. Krk i dekolt jsou partie celkově problematické a zpravidla právě ony prozradí náš skutečný věk. Omládnout je možno také v ostatních tělesných partiích. 

Laserová liposukce / hubnutí

Na naší klinice se zaměřujeme na proces hubnutí a aktivně pomáháme klientkám dosáhnout vytoužených cílů. Samotné hubnutí není snadné, zvlášť pokud nás trápí dlouhodobě. Nejdříve je nutné vědět, zda netrpíme nějakou vnitřní nemocí, která brání hubnutí. Např. špatná funkce štítné žlázy, hormonální nerovnováha, různé psychické nemoci, ale i cukrovka mají negativní dopad způsobující přibírání, proto je nutné tyto nemoci vyloučit. 

 

V našem portfoliu služeb najdete ošetření, která jsou prováděna moderními lékařskými přístroji zajišťující maximální efekt. K tomu si pomáháme aktivními látkami, jež zapracujeme do pokožky pro posílení efektu. Všechna ošetření jsou neinvazivní, což zaručuje maximální možnou přirozenost a snášenlivost pro každého. 

 

Bezbolestná liposukce je efektivní metoda hubnutí pomocí unikátní kombinace neinvazivní metody radiofrekvence a ultrazvuku přístrojem Exilis. Jako jediný přístroj na světě se pyšní právě touto kombinací, jež má výrazné účinky. Výsledkem je nejen odbourání podkožního tuku v ošetřené oblasti, ale i odstranění celulitidy a celkové zvýšení elasticity pokožky. Ošetření je pro klienta komfortní a nevyžaduje žádnou dobu rekonvalescence, jako je tomu u operační liposukce. Pokd se Vám nedaří zhubnout nebo Vás trápí problematické partie, je tohle ošetření právě pro Vás. 

 

Hubnutí nemusí být pouze o odříkání, ale pomocí přístrojového ošetření, s naší laskavou péčí, si ho užijete.

Při zakoupení balíčku dostanete zdarma přístrojové měření těla bodystat v hodnotě 500 kč.

Přístrojová lymfodrenáž

Pokud Vás trápí celulitida, bolavé a oteklé nohy nebo zácpa, pak pravděpodobně Váš lymfatický systém v sobě hromadí odpadní látky, které jsou příčinou výše uvedených problémů. Přístrojová lymfodrenáž je spolehlivým a účinným řešením pro Vás.

Tato metoda je komfortní, relaxační a přinese Vám rychlou úlevu zpravidla již po první aplikaci. Výborně se hodí pro ošetření břicha, boků, hýždí, stehen nebo lýtek.

Délka masáže je 60 minut. Pro maximální efekt doporučujeme 10 opakování 1× až 2× týdně.

 

Lymfodrenáž dolních končetin

Jedná se o lymfatickou masáž, která je doporučena lidem s pravidelnou nadměrnou zátěží dolních končetin, jako je stání, nebo naopak při sedavém zaměstnání zaměstnání. V těchto případech dochází k nadměrnému zatěžování lymfatického systému.  Lymfatická masáž pomůže všem, kdo mají unavené a oteklé nohy. Je také velmi vhodným doplňkem před plastickými operacemi a po nich a také po liposukcích.

 

Lymfodrenáž jako léčba a prevence celulitidy

Kromě výše uvedeného je lymfodrenáž také díky své schopnosti vyplavovat z těla toxiny dopuručována především jako prevence a léčba celulitidy. Rozproudění lymfy pomůže výrazně v boji s celulitidou. Nepopulární pomerančová kůže vzniká rovněž usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží. Pomocí speciální lymfatické masáže je možné lymfu aktivovat, dosáhnout vyplavení škodlivin z těla a tak zlepšit kvalitu a stav pokožky.

 

Hlavní účinky lymfodrenáže

Celková detoxikace organismu, zmenšení otoků dolních končetin, zlepšení stavu celulitidy a redukce objemu, zmírnění bolesti nohou, zlepšení imunity organismu, zpomalení stárnutí kůže a prevence vrásek.

 

Na naší klinice nabízíme lymfodrenáže pouze jako součást jiného ošetření. Více info při konzultaci.

Lifting ochablých partií těla

Pokud nejste se stavem postupného stárnutí pokožky smířeni i přes cvičení a diety, pak právě pro Vás máme velmi účinné řešení, a to neoperační lifting těla. K metodě neinvazivního a neoperačního liftingu požíváme přístroj EXILIS od firmy BTL, který získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas právě pro skvělé a viditelné výsledky a rovněž pro svou neinvazivní a šetrnou technologii.

 

Společné působení radiofrekvence a ultrazvuku proniká do nejhlubších vrstev pokožky, kde dochází k výraznému prokrvení a zrychlení metabolismu. Výsledkem je lifting pokožky, jelikož stimulované fibroblasty (základní vazivové buňky) začnou ve zvýšené míře produkovat kolagenová a elastinová vlákna. Dochází tak k vypínání, ozdravení a omlazení pokožky. Výsledky jsou patrné průběžně, jak dochází k nárůstu kolagenových vláken v pokožce.

 

Jak ošetření probíhá?

Po vstupní konzultaci je stanoven rozsah liftingu a také a četnost ošetření. Samotné ošetření je klienty hodnoceno jako relaxační a probíhá vleže na lehátku. Během ošetření převládá pocit tepla v ošetřované oblasti. Rekonvalescence není nutná a po liftingovém ošetření nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Doporučujeme 4 až 8 ošetření po 14 dnech.

 

Vlasová poradna

Poradnu může navštívit každý, kdo má dlouhodobě problém se ztrátou vlasů, ale i ten, který má pocit, že s jeho vlasy není něco v pořádku. Alopecie postihuje muže i ženy bez rozdílu věku a může mít řadu příčin. Proto je v první řadě nutná individuální konzultace u odborného lékaře - trichologa. Na jejím základě je pak stanovena vhodná léčba.

Příčin může být celá řada. Za ztrátu vlasů může často nadměrný stres, infekční onemocnění, reakce na chemoterapii nebo nesnášenlivost některých léků či diet. Jednou z příčin mohou být také dědičnost nebo vnější vlivy, jako je nevhodný účes nebo nošení příliš těsné pokrývky hlavy.

 

Možnosti řešení

Každý pacien je posuzován individiálně. Na základě vstupního vyšetření je pak rozhodnuto, zda je potřeba ztrátu vlasů léčit pomocí koktejlů s peptidy, kmenovými buňkami, nebo stačí dodat tělu potřebné vitamíny a minerály, eventuálně zvolit jinou léčebnou metodu. Délka léčby závisí na příčině onemocnění a po klientovi se vyžaduje trpělivost. Úspěšnost zvolené metody vždy souvisí s typem nemoci vlasů a naděje je vždy.

Kosmetické ošetření HydroPeptide

HydroPeptide je špičková kosmetika z USA na bázi peptidů, přírodních látek a je zcela bez parabenů a silikonů. Tato luxusní ošetření posílená peptidy v kombinaci s domácími produkty vynesou Vaší pokožku na novou úroveň svěžesti a vyživenosti. Naše exfoliační ošetření stimulují pokožku bez loupání kůže a dochází tak rapidnímu zrychlení obnovení buněk. Pokožka je již po prvním ošetření svěží, hladší, vyrovnanější a dobře reaguje na jiné procedury.

 

Vybírat můžete z:

 • Uklidňující obnovující ošetření
 • Ošetření proti vráskám
 • Rozjasňující ošetření
 • Zpevňující vitalizující C-ošetření
 • Luxusní detoxikační ošetření
 • Ošetření led a oheň
 • Očišťující ošetření proti akné
 • Nabíjecí ošetření pro muže
 • Expresní ošetření HydroPeptide (30min)

Vitamínové infúze - novinka

Vyberte si koktejl:

 • Infúze na podporu imunity s antioxidanty (obsahuje vitamin C a glutathion)  1250,- kč samostatně      balíček 4+1 za 5000,- kč
 • Infúze proti stresu a přečerpání (obsahuje vitamin C, glutathion a citicolin)  1700,- kč samostatně          balíček 4+1 za 6800,-kč

Neinvazivní blefaroplastika (povislá víčka)

LUXUS PLASMA LINER

Jak to funguje

Plasma liner je přístroj určený k všestrannému využití. Jeho princip spočívá v působení fyzikální plazmy na tkáně. Pomocí radiofrekvence vzniká plazmatický stav hmoty mezi jednorázovým hrotem přístroje a ošetřovanou pokožkou. Stará pokožka se tak odpaří, přičemž nedochází k tepelnému přenosu. Tento výboj je velice přesný a nepoškozuje okolní tkáně, současně dochází k novotvorbě kolagenu a elastinu a tím k celkovému vyhlazení pokožky. Plasma liner může být vhodnou alternativou k chirurgické operaci víček (blefaroplastice). Po ošetření je na pokožce vidět drobné tečkovité zarudnutí, které se následně hojí stroupky po dobu cca 1 týdne. 

 

Výhody ošetření Plasma linerem      

Jedná se o bezpečnou metodu, která je rychlá, vyžaduje minimální rekonvalescenci a je přesná. Výhodou je také ošetření bez skalpelu a tím pádem bez jizev a stehů. Efekt je navíc dlouhodobý jako u plastické operace, avšak i tento podléhá přirozenému stárnutí.        

Plasma pen je vhodný na  

 • lifting vrchních a spodních víček
 • lifting obličeje
 • ošetření akné
 • korekce jizev po akné
 • vyhlazení vrásek okolo očí, glebela/mračivka, nosoretní rýhy, na čele, kolem rtů, na bradě atd.
 • lifting krku a dekoltu
 • lifting těla - oblast kolem pupíku, kolena, paže,  
 • stařecké skvrny
 • odstranění strií
 • odstranění xantelesmat
 • odstranění kožních výrůstků

 

Jak to probíhá

Před ošetřením probíhá konzultace s lékařem, který s Vámi vyplní informovaný souhlas. Všechny kovové části musí být z dané lokality odstraněny před zákrokem (náušnice, piercing). Na ošetřovanou část se nanese anestetický krém, poté je vydesinfikována a lékařem je poté místo ošetřeno plasma linerem, který danou oblast „vytečkuje“ a tím dojde ke kontrakci cílového místa, což je někdy možné pozorovat ihned po ošetření. Přístroj Plasma Liner pracuje na bázi vaporizace radiofrekvencí indukovanou fyzikální plazmou. 

 

Po ošetření

Po zákroku jsou na pokožce viditelná drobná tečkovitá zarudnutí, dále může být otok (který zmizí do 3 dnů), pálení a citlivost kůže. Následně se vytvoří drobné stroupky, které se nesmí mechanicky odstranit. Stroupky se samovolně vyloupnou cca za týden a poté se objeví nová, pevná a narůžovělá kůže. Hojení probíhá tzv. na sucho, tzn. Kůže se nesmí po několik dní namáčet vodou, pouze ošetřovat bezalkoholovou desinfekcí. Po následujících 6 týdnů je striktní zákaz vystavovaní dané oblasti slunci, je nutné používat krémy s vysokým SPF a promazávací krém.

Shrnutí doporučení po ošetření:

 • Hojení je tzv. "nasucho" bez promašťování
 • 2 - 3 dny po ošetření se vyvarujte větší fyzické zátěži
 • Stroupky mechanicky neodstraňujte
 • Makeup můžete použít po vyloupnutí stroupků 
 • Nesluňte se - hrozí riziko pigmentových skvrn (6 týdnů)
 • Než se samovolně vyloupnou stroupky nenavštěvujte bazény, sauny, solária a vyhněte se prašnému prostředí
 • Po vyloupnutí stroupků používejte ochranné krémy s UV ochranou SPF 50+ nejméně 6 týdnů
 • Po ošetření víček používejte tmavé brýle s UV filtrem
 • Po ošetření obličeje se chraňte pokrývkou hlavy (například klobouk)
 • Udržujte pokožku čistou a suchou dezinfekčním roztokem bez alkoholu

Doba hojení je individuální.

 

Kontraindikace

kojení a těhotenství, epilepsie, kardiostimulátor nebo holterovský měřič EKG, přítomnost kovových implantátů poblíž místa ošetření, jakýkoliv akutní zánět (včetně oparu), nádorové onemocnění, užívání antibiotik 7 dní před ošetřením, návštěva solária 14 dní před ošetřením, aspirin nebo jiné léky na ředění krve, aplikace chemického peelingu nebo mikrojehličkování 2 týdny před ošetřením, užívání celkových retinoidů 6 měsíců před ošetřením, cukrovka

 

Odstranění jizev po akné, strií a výrůstků

LUXUS PLASMA LINER

Jak to funguje

Plasma liner je přístroj určený k všestrannému využití. Jeho princip spočívá v působení fyzikální plazmy na tkáně. Pomocí radiofrekvence vzniká plazmatický stav hmoty mezi jednorázovým hrotem přístroje a ošetřovanou pokožkou. Stará pokožka se tak odpaří, přičemž nedochází k tepelnému přenosu. Tento výboj je velice přesný a nepoškozuje okolní tkáně, současně dochází k novotvorbě kolagenu a elastinu a tím k celkovému vyhlazení pokožky. Plasma liner může být vhodnou alternativou k chirurgické operaci víček (blefaroplastice). Po ošetření je na pokožce vidět drobné tečkovité zarudnutí, které se následně hojí stroupky po dobu cca 1 týdne. 

 

Výhody ošetření Plasma linerem      

Jedná se o bezpečnou metodu, která je rychlá, vyžaduje minimální rekonvalescenci a je přesná. Výhodou je také ošetření bez skalpelu a tím pádem bez jizev a stehů. Efekt je navíc dlouhodobý jako u plastické operace, avšak i tento podléhá přirozenému stárnutí.        

Plasma pen je vhodný na  

 • lifting vrchních a spodních víček
 • lifting obličeje
 • ošetření akné
 • korekce jizev po akné
 • vyhlazení vrásek okolo očí, glebela/mračivka, nosoretní rýhy, na čele, kolem rtů, na bradě atd.
 • lifting krku a dekoltu
 • lifting těla - oblast kolem pupíku, kolena, paže,  
 • stařecké skvrny
 • odstranění strií
 • odstranění xantelesmat
 • odstranění kožních výrůstků

 

Jak to probíhá

Před ošetřením probíhá konzultace s lékařem, který s Vámi vyplní informovaný souhlas. Všechny kovové části musí být z dané lokality odstraněny před zákrokem (náušnice, piercing). Na ošetřovanou část se nanese anestetický krém, poté je vydesinfikována a lékařem je poté místo ošetřeno plasma linerem, který danou oblast „vytečkuje“ a tím dojde ke kontrakci cílového místa, což je někdy možné pozorovat ihned po ošetření. Přístroj Plasma Liner pracuje na bázi vaporizace radiofrekvencí indukovanou fyzikální plazmou. 

 

Po ošetření

Po zákroku jsou na pokožce viditelná drobná tečkovitá zarudnutí, dále může být otok (který zmizí do 3 dnů), pálení a citlivost kůže. Následně se vytvoří drobné stroupky, které se nesmí mechanicky odstranit. Stroupky se samovolně vyloupnou cca za týden a poté se objeví nová, pevná a narůžovělá kůže. Hojení probíhá tzv. na sucho, tzn. Kůže se nesmí po několik dní namáčet vodou, pouze ošetřovat bezalkoholovou desinfekcí. Po následujících 6 týdnů je striktní zákaz vystavovaní dané oblasti slunci, je nutné používat krémy s vysokým SPF a promazávací krém.

 

Shrnutí doporučení po ošetření:

 • Hojení je tzv. "nasucho" bez promašťování
 • 2 - 3 dny po ošetření se vyvarujte větší fyzické zátěži
 • Stroupky mechanicky neodstraňujte
 • Makeup můžete použít po vyloupnutí stroupků 
 • Nesluňte se - hrozí riziko pigmentových skvrn (6 týdnů)
 • Než se samovolně vyloupnou stroupky nenavštěvujte bazény, sauny, solária a vyhněte se prašnému prostředí
 • Po vyloupnutí stroupků používejte ochranné krémy s UV ochranou SPF 50+ nejméně 6 týdnů
 • Po ošetření víček používejte tmavé brýle s UV filtrem
 • Po ošetření obličeje se chraňte pokrývkou hlavy (například klobouk)
 • Udržujte pokožku čistou a suchou dezinfekčním roztokem bez alkoholu

Doba hojení je individuální.

Kontraindikace

kojení a těhotenství, epilepsie, kardiostimulátor nebo holterovský měřič EKG, přítomnost kovových implantátů poblíž místa ošetření, jakýkoliv akutní zánět (včetně oparu), nádorové onemocnění, užívání antibiotik 7 dní před ošetřením, návštěva solária 14 dní před ošetřením, aspirin nebo jiné léky na ředění krve, aplikace chemického peelingu nebo mikrojehličkování 2 týdny před ošetřením, užívání celkových retinoidů 6 měsíců před ošetřením, cukrovka

 

Vyšetření znamének

Mateřské znaménko je útvar na kůži, který vzniká díky přítomnosti pigmentových buněk, obsahujících melanin. Může mít různou velikost a tvar a může se měnit v čase. Některá jsou vrozená, jiná vznikají až v průběhu života. 

 

Běžně se na lidské kůži může vyskytovat množství pigmentových projevů, z nichž velká většina je zcela neškodná. U některých se však mohou projevit změny, jež signalizují určité nebezpečí. Znaménka obsahují buňky zvané melanocyty, které se mohou aktivovat a případně vést k nádorovému bujení. Čím dříve se tyto změny odhalí a odstraní, tím je větší šance na vyléčení.

 

Co je melanom?

Melanom je zhoubný kožní nádor, který vzniká nekontrolovaným růstem melanocytů – buněk, tvořících pigment. Jedná se o jeden z nejzhoubnějších typů rakoviny pro jeho agresivní chování při pozdním odhalení, kdy již metastazuje do uzlin a orgánů. Proto je včasná diagnostika melanomu a odstranění naprostým základem úspěšné léčby.

70 % melanomů vzniká obvykle na dosud zdravé kůži, zbývajících 30 % na podkladě již existujícího mateřského znaménka, které se náhle začne měnit. Aby byla prevence opravdu účinná, je potřeba kůži a znaménka pravidelně kontrolovat. Pokud si člověk doma zjistí jakoukoliv změnu znaménka na kůži, je vhodné bez prodlení navštívit dermatologa. Někdy znaménko začne samo od sebe svědit, krvácet nebo se v jeho okolí objeví zarudnutí. Pak nastává větší riziko, že mohlo dojít již k nádorovému růstu a jeho odstranění se nesmí odkládat.

 

 

Jak probíhá vyšetření znamének

Konzultace s dermatologem probíhá tak, že lékař nejdříve posoudí charakter znamének a celkový zdravotní stav. Poté přistoupí k vyšetření digitálním dermatoskopem, kterým  pod zvětšením hodnotí jednotlivé projevy. Pokud je znaménko podezřelé, rozhodne o dalším postupu. Nejčastěji podezřelá znaménka odstraňujeme chirurgicky s histologickým vyšetřením. Znaménka, jejichž odstranění je pouze z estetického důvodu, odstraňujeme nejčastěji laserem. V tomto případě histologie obvykle není nutná. 

Digitální dermatoskop Fotofinder

Dermatoskopie je odborné neinvazivní vyšetření pigmentových znamének a jejich možných změn. Mnohonásobným zvětšením pigmentového znaménka lze lépe posoudit, zda je či není nebezpečné a navrhnout vhodnou léčbu.

 

Dermatoskop Fotofinder představuje ohromný pokrok špičkové technologie v péči o pacienta. Přístroj provádí podrobnou analýzu jednotlivých znamének propojenou s umělou inteligencí. Porovná, vyhodnotí a změří jednotlivé parametry znaménka podle databáze a statistického výpočtu s výstupem a poskytnutím druhého názoru pro lékaře, tzv. dvojí kontrola.

 

Výhody vyšetření digitálním dermatoskopem: 

 • Porovnání změn v čase – ukládá zvětšené snímky pro možnost porovnání změn při dalším vyšetření. V kartě pacienta tak zůstávají snímky pro kontrolu.
 • Možnost sdílení fotodokumentace – pokud změníte lékařské zařízení, snímky vašich znamének je možné předat spolu s vaší kartou. Nepřijdete tedy o historii změn svých znamének.
 • Vyšetření není zdravotně závadné – můžete jej podstoupit vícekrát během roku.

 

Po vyšetření digitálním dermatoskopem Fotofinder se všechny snímky ukládají pro porovnání v budoucnosti u stejného pacienta. 

 

Jak často je vhodné vyšetření znamének podstoupit?

Preventivní vyšetření znamének a kůže by každý měl podstoupit 1 x ročně. Pokud lékař při vyšetření objevil rizikové znaménko, může individuálně doporučit častější kontrolu či jeho odstranění.

Podle Národního registru rakoviny se výskyt melanomu v posledních 20 letech dramaticky zvýšil. U žen ve věku 22-44 let se zvýšil téměř třikrát, u mužů-dvakrát. Úmrtnost mladých lidí se pohybuje kolem 15 procent. Mezitím počáteční fáze onemocnění dává 97 procentům šanci na zotavení. Přesto však ročně zemře 10 000 lidí na následky rakoviny kůže v ČR.

Stačí 1 kontrola ročně a můžete předejít rakovině kůže.Objednejte se na kontrolu znamének!

 

Na moderní vyšetření digitálním robotickým dermatoskopem většina zdravotních pojišťoven v České republice přispívá v rámci svých programů preventivní péče.